Sport
Makowskiego w Gdańsku okradli i obrazili. Ale się poprawili PDF Drukuj Email
Wpisany przez Marek Grzelka
środa, 22 października 2014 09:23

Tomasz Makowski walczył w piątek w Gdańsku na gali King of Kings. Walkę z młodym Litwinem Karolisem Buslysem przegrał. Czy Maku był słabszy? Sęk w tym, że nie, że na ringu pewnie i ewidentnie zwyciężył, ale kibice i telewidzowie mieli okazję zobaczyć jeden z największych ringowych „wałków”

Zmieniony: środa, 22 października 2014 09:33
Więcej…

Nowosolanin świadkiem rekordu świata PDF Drukuj Email
Wpisany przez lawrenc
niedziela, 19 października 2014 14:00

Pochodzący z Nowej Soli a mieszkający dziś w Niemczech Tadeusz Fitych wziął udział w biegu w Berlinie w uznawanym za najszybszy bieg na dystansie maratońskim. Nowosolanin debiutował na tym dystansie

Więcej…

Na boisku jesteśmy kolegami PDF Drukuj Email
sobota, 18 października 2014 14:00

Robert i Przemek grają razem w piłkę ręczną w zespole MKST Astra Nowa Sól. W tym roku walczą na trzecioligowych boiskach. I co w tym takiego niesamowitego? Ano to, że rzadko zdarza się, że w jednym zespole gra ojciec z synem. A tak właśnie jest w tym wypadku

Więcej…

Chmara naszych w Poznaniu PDF Drukuj Email
sobota, 18 października 2014 07:00

Ponad 6300 zawodników i zawodniczek zwyciężyło zmagania z dystansem 42km i 195m podczas rozgrywanego w niedzielę 15. Poznań Maraton. Oczywiście na mecie nie zabrakło biegaczy z naszych okolic

Więcej…

Karolina na medal PDF Drukuj Email
piątek, 17 października 2014 17:00

Zawodnicy UKS Olimp Nowa Sól bili się w Otwartym Międzynarodowym Turnieju Juniorek i Juniorów Młodszych w Oleśnicy. Była to piąta edycja tej imprezy, a Olimp wrócił do domu ze srebrem Karoliny Cieśli