Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Get Adobe Flash player

Wyślij zdjęcie z wydarzenia

Najbliższe wydarzenie


2 dni 12 godz. 39 min.
upłynie do najbliższego wydarzenia:
Wystawa dzieci w MBP image
Wystawa dzieci w MBP
data 25-05-2012 • 17:00
• Miejska Biblioteka Publiczna
nextEvent by JoomlaLoft

Biuletyn Informacji Publicznej

logo_bip

Rzetelna Firma

Rzetelna Firma

Za około milion wybudują drogę Kierzno-Radocin PDF Drukuj Email
Wpisany przez ark   
czwartek, 15 września 2011 07:00
Znacznie podtopiona podczas ubiegłorocznej powodzi droga Kierzno-Radocin doczekała się dokończenia remontu. - Pieniądze za pośrednictwem wojewody przyszły z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych – mówi wójt gminy Dariusz Straus.  Na remont drogi zostanie przeznaczone ok. 1 mln zł.
Prace ruszyły już w tamtym roku. Teraz zostaną zakończone. Przetarg na budowę drogi wygrała firma Szosa Polska za Szczecina. Była lepsza od pięciu innych firm. - Zostaną położone trzy warstwy asfaltu na długości ponad 2 km, do tego zostanie wykonany 300-metrowy chodnik w Kierznie – zaznacza D. Straus.
Z remontu ucieszą nie tylko kierowcy, ale także najmłodsi mieszkańcy gminy: - Tędy dojeżdżają dzieci do szkoły w Bielawach. Po nowej drodze na pewno pojedzie im się bezpieczniej – mów D. Straus.   
Droga powstanie do końca listopada.
(masa)